رشت - ایرنا - تیم کاراته چای رفاه گیلان به دور دوم رقابت های لیگ کاتای جوانه های پسر کشور صعود کرد.
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

تیم چای رفاه به دوردوم لیگ کاتای جوانه ها صعودکرد

خبرگزاری جمهوری اسلامی

دبیر هیات کاراته استان گیلان روز یکشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با پایان یافتن مرحله مقدماتی مسابقات کاراته لیگ کاتای جوانه های پسر کشور، هشت تیم به مرحله دوم صعود کردند که چای رفاه گیلان نیز جزو تیم های صعود کننده است.
حامد زیکساری افزود: بر این اساس تیم های کاراته کاتای چای رفاه گیلان ، هیات کارته گیلان و کلوچه بهفر لاهیجان از این استان در لیگ کاتای جوانه های پسر کشور حضور داشتند که در نهایت، چای رفاه گیلان با کسب عنوان نخست گروه خود به مرحله بعدی این مسابقات راه یافت.
وی ادامه داد: در پایان هفته دوم دور برگشت این رقابت ها که در تهران برگزار شد، تیم کاراته کاتای چای رفاه گیلان در گروه سوم این مسابقات با نتیجه 11 بر سه برابر هیات کاراته بانه ، با نتیجه 14 بر صفر برابر آکادمی کاراته شیراز و با نتیجه 14 بر صفر مقابل هیات بانه به برتری رسید و با کسب عنوان نخست گروه خود به مرحله دوم این رقابت ها صعود کرد.
به گفته زیکساری، تیم کاتای دخانیات گیلان نیز که در گروه دوم این رقابت ها قرار داشت؛ پس از تیم شهر صدرا مقام دوم گروه خود را کسب کرد و از صعود به مرحله بعدی بازماند و تیم کاراته کلوچه بهفر لاهیجان نیز که در گروه اول این مسابقات قرار داشت، با ایستادن در رتبه سوم گروه خود، از صعود به مرحله بعدی بازماند.
به گزارش ایرنا تیم کاراته کاتای چای رفاه گیلان که بدون شکست مرحله مقدماتی را به اتمام رساند، با ترکیب علی محمودی ، امیر پورمیرزا، حسن صالحی ، متین زارع ، محمد رمضان نژاد و با مربیگری شاهرخ حسین زاده در این رقابت ها حضور یافت.
در رقابت های کاراته لیگ کاتای جوانه های پسر کشور، 24 تیم در هشت گروه به صورت متمرکز و دوره ای با هم به رقابت پرداختند که در نهایت تیم های برتر هر گروه به مرحله دوم راه یافتند.
7285/2007
  1. تودی فا   
  2. ورزشی
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار