عاطفه رضایی سرمربی تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان در گفت و گو با ایسنا در مورد بازی با سپیدرود تهران که با نتیجه پنج بر صفر شکست خوردند گفت: بازی خوبی بود و بازیکنانم خیلی خوب کار کردند. نیمه اول کمی ناهماهنگی داشتیم که کار دستمان داد و سه گل خوردیم و دیگر نتوانستیم جبران کنیم اما همین که پنالتی گرفتیم و موقعیت‌هایی را ایجاد کردیم، راضی هستم. او در مورد مشکل تیمش در زدن ضربات آخر بیان کرد: هفته قبل در بازی با...
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

سرمربی فوتسال بانوان مس: ۳ باخت داشتیم اما روز به روز بهتر می‌شویم

خبرگزاری دانشجویان ایران

عاطفه رضایی سرمربی تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان در گفت و گو با ایسنا در مورد بازی با سپیدرود تهران که با نتیجه پنج بر صفر شکست خوردند گفت: بازی خوبی بود و بازیکنانم خیلی خوب کار کردند. نیمه اول کمی ناهماهنگی داشتیم که کار دستمان داد و سه گل خوردیم و دیگر نتوانستیم جبران کنیم اما همین که پنالتی گرفتیم و موقعیت‌هایی را ایجاد کردیم، راضی هستم.

او در مورد مشکل تیمش در زدن ضربات آخر بیان کرد: هفته قبل در بازی با تیم شیرازی هم همین مشکل را داشتیم که نتوانستیم ضربات آخر را درست  بزنیم و بازی را باختیم. در این بازی هم  شاید به خاطر عدم تمرکز بازیکنان بود و اینکه خانم اعتدادی در جریان بازی به ما اضافه شدند یعنی این هفته هم مشکل تمرین داشتیم اما این موراد در هفته‌های آینده حل می‌شود. 

سرمربی تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان در مورد عملکرد دفاعی تیمش در نیمه دوم بازی گفت: در نیمه دوم دفاعمان خیلی خوب کار کرد و بازیکنان هماهنگ‌تر شدند اما متاسفانه روی یک ضربه خطا از سمت تیرک دوم گل خوردیم.

او در ادامه بیان کرد: سه هفته از لیگ برتر گذشته است و متاسفانه سه باخت داشتیم ولی روز به روز بهتر می‌شویم. بدون بازی تدارکاتی وارد لیگ شدیم و فکر می‌کنم امروز بازیکنان بهتر کار کردند، در آینده هم هر روز بهتر می‌شوند.

رضایی به وضعیت اسپانسری تیم مس رفسنجان اشاه کرد و گفت: تا الان از نظر اسپانسری و مالی مشکلی نداشتیم. مدیر عاملمان خوب است و به خوبی کادر فنی و بازیکنان را حمایت می‌کند.

او در مورد کیفیت پایین سالن مسابقه با تیم سپیدرود تهران اظهار کرد: سالن استاندارد نبود ولی سالن شهرهای دیگر هم به همین شکل است و خیلی کم پیش می‌آید که شهری سالن باکیفیت و خوب داشته باشد. این سالن کمی تاریک بود وگرنه اکثر سالن‌ها همین شکل است.

رضایی در پایان اظهار امیدواری کرد که در هفته‌های آینده بازی‌ها و بردهای بهتری را داشته باشند.

به گزارش ایسنا، تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان در هفته سوم لیگ برتر میهمان سپیدرود تهران بود که با دریافت پنج گل این دیدار را واگذار کرد.

انتهای پیام

  1. تودی فا   
  2. ورزشی
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار