به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از آس، اتلتیکومادرید شنبه شب در هفته‌ دوم لالیگا با تک گل آنتوان گریزمان، رایووایکانو را شکست داد. مهاجم فرانسوی پس از این پیروزی گفت‌: از بودن در اتلتیکو خشنودم و با تمام وجود برای این تیم بازی خواهم کرد. برای ماندن من در این تیم، همه کار کردند و من نیز این لطف را با بازی‌ام به آنها بازمی‌گردانم. یک گل به ثمر رساندم و یک پاس گل دادم و به زودی به ریتم اصلی‌ هم باز خواهم گشت. ...
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

گریزمان: رویای من فتح عناوین بیشتر با اتلتیکو است

خبرگزاری دانشجویان ایران

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از آس، اتلتیکومادرید شنبه شب در هفته‌ دوم لالیگا با تک گل آنتوان گریزمان، رایووایکانو را شکست داد. مهاجم فرانسوی پس از این پیروزی گفت‌: از بودن در اتلتیکو خشنودم و با تمام وجود برای این تیم بازی خواهم کرد. برای ماندن من در این تیم، همه کار کردند و من نیز این لطف را با بازی‌ام به آنها بازمی‌گردانم. یک گل به ثمر رساندم و یک پاس گل دادم و به زودی به ریتم اصلی‌ هم باز خواهم گشت. امیدوارم تعیین کننده باشم. هواداران به بازیکن شماره "هفت‌"‌ خود لطف زیادی دارند.

گریزمان در ادامه‌ اظهار کرد: بازی خیلی خوبی به نمایش نگذاشتیم. من نیز این چنین بودم. ضربات کمی به توپ زدم اما توانستم گلزنی کنم و از این قضیه خوشحال هستم. این پیروزی به ما اعتماد به نفس داد.

مهاجم شماره "هفت" اتلتیکومادرید درباره آخرین بازی فصل گذشته‌ اشاره کرد و گفت‌: لحظه سختی بود ولی من خانواده‌ای دارم که خیلی به من نزدیک است و دوستانی در تیم خود دارم که به من کمک می‌کنند. این موضوع اکنون به گذشته تعلق دارد. می‌خواهیم با هواداران در فصل جدید لذت ببریم و به همراه بازیکنان ‌بهترین بازی‌هایمان را به نمایش بگذاریم.

او به کسانی که نحوه بازی اتلتیکو را دوست ندارند گفت‌: ما اتلتیکو هستیم و قرار نیست بازی زیبا به نمایش بگذاریم و تنها امتیازها اهمیت دارد.

گریزمان در مورد رویای خود  اظهار کرد: می‌خواهم به پیروزی‌هایم ادامه‌ دهم. در رابطه با توپ طلا افراد دیگری تصمیم می‌گیرند. خوشحال هستم که به لطف هم تیمی‌هایم در این باشگاه و تیم‌ ‌ملی کشورم فاتح چند عنوان شدم و اکنون به عنوان یکی از نامزدهای کسب توپ طلا محسوب می‌شوم. همیشه تیم مهم‌تر از همه چیز برای من است.

انتهای پیام

  1. تودی فا   
  2. ورزشی
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار