به گزارش ایسنا، حسین تاجیک - معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری - در سفر به شهرکرد در بازدید از جاذبه‌های گردشگری شهرستان‌های کوهرنگ و فارسان تأکید کرد: وضعیت جذب توریست داخلی و خارجی در چهارمحال و بختیاری مطلوب بوده است.  وی افزود: انجام اقدام کارشناسی به منظور معرفی جاذبه‌های گردشگری چهارمحال و بختیاری و تلاش برای جذب سرمایه‌گذاران این حوزه ضرورت دارد.  ن...
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

چهارمحال و بختیاری فرصت‌های سرمایه‌گذاری مطلوبی دارد

خبرگزاری دانشجویان ایران : معاون امور مجلس سازمان میراث فرهنگی:

به گزارش ایسنا، حسین تاجیک - معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری - در سفر به شهرکرد در بازدید از جاذبه‌های گردشگری شهرستان‌های کوهرنگ و فارسان تأکید کرد: وضعیت جذب توریست داخلی و خارجی در چهارمحال و بختیاری مطلوب بوده است. 

وی افزود: انجام اقدام کارشناسی به منظور معرفی جاذبه‌های گردشگری چهارمحال و بختیاری و تلاش برای جذب سرمایه‌گذاران این حوزه ضرورت دارد. 

نماینده مردم شهرستان های اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: توسعه گردشگری از مهمترین و بهترین برنامه‌ها و سیاست‌های دولت تدبیر و امید محسوب می‌شود. 

علی کاظمی باباحیدری اظهار کرد: شهرستان‌های اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار ظرفیت‌های مطلوبی برای سرمایه گذاری به ویژه در حوزه گردشگری دارد. 

وی ادامه داد: به همین منظور بایستی زیرساخت‌های لازم برای توسعه سرمایه گذاری در بخش‌های مختلف فراهم شود. 

کاظمی باباحیدری عنوان کرد: جمع بندی نهایی این سفر با حضور مسئولان مرتبط در تهران بررسی و اعلام خواهد شد. 

بهمن عسگری سوادجانی - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری - نیز گفت: این استان دارای جاذبه‌های گردشگری منحصر به فرد و بکری است. 

او تصریح کرد: در دولت تدبیر و امید توجه خاصی به توسعه زیرساخت‌های گردشگری چهارمحال و بختیاری و سرمایه‌گذاری در این حوزه شد. 

وی بیان کرد: چهارمحال و بختیاری بسته‌های کارشناسی و علمی به منظور جذب سرمایه گذاران در بخش‌های مختلف و به ویژه حوزه گردشگری دارد. 

عسگری سوادجانی اضافه کرد: اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری از آمادگی کامل و لازم برای جذب سرمایه گذاران حوزه‌های مختلف به ویژه بخش گردشگری با هدف جذب توریست‌های داخلی و خارجی برخوردار است. 

وی عنوان کرد: با تحقق اهداف پیش بینی شده در برنامه‌های توسعه‌ای اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری به خصوص در حوزه گردشگری نرخ بیکاری استان کاهش، وضعیت اشتغال بهبود و رونق اقتصادی حاصل می‌شود. 

انتهای پیام

  1. تودی فا   
  2. فرهنگی و هنری
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار