وبسایت رسمی برنامه نود -کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به این که الدحیل از تیم ملی قطر هم قوی‌تر است، شرایط پرسپولیس را در این بازی دشوار قلمداد کرد. به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از ایسنا، سید جلال حسینی، کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس که تیمش روز سه‌شنبه در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با الدحیل قطر بازی دارد، در این رابطه، اظهار کرد: ما با یک تیم پر قدرت بازی داریم. الدحیل تیم کاملی است...
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

حسینی: الدحیل از تیم ملی قطر هم قوی‌تر است/ برانکو دوست ندارد تیمش خیلی دفاعی بازی کند

برنامه نود

15801426 کد خبر
04 شهريور تاریخ
 475594 منبع
 برنامه نود خبرگزاری

وبسایت رسمی برنامه نود -کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به این که الدحیل از تیم ملی قطر هم قوی‌تر است، شرایط پرسپولیس را در این بازی دشوار قلمداد کرد.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از ایسنا، سید جلال حسینی، کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس که تیمش روز سه‌شنبه در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با الدحیل قطر بازی دارد، در این رابطه، اظهار کرد: ما با یک تیم پر قدرت بازی داریم. الدحیل تیم کاملی است که برنامه‌ریزی خوب و سرمایه‌گذاری زیادی انجام داده است. شرایط ما حساس است و در یک حالت نابرابر با الدحیل بازی خواهیم کرد.

او ادامه‌ داد: ما امسال نتوانستیم بازیکنی را جذب کنیم و چند بازیکن ما از تیم جدا شده‌اند. البته پرسپولیس همیشه پرسپولیس است اما فشار و برنامه‌ریزی نامناسب بازی‌ها، بازیکنان را اذیت کرده است. ما سه روز پیش در آبادان بازی کردیم که فشار زیادی بر تیم وارد کرده است. دیروز (شنبه) یک ریکاوری انجام داده‌ایم ولی هنوز به آن حدی که در نظر داشتیم دست نیافته‌ایم. این برنامه‌ریزی به ما ضربه وارد کرده و روز سه‌شنبه نیز بیش‌تر ضربه می‌زند.

حسینی که با "رادیو تهران" صحبت می‌کرد، در مورد مسائل فنی هم گفت‌: برانکو می‌تواند بهتر در مورد مسائل فنی صحبت کند اما با شناختی که همه از او دارند این را می‌دانیم که او دوست ندارد تیمش خیلی دفاعی بازی کند. البته شرایط این مسابقه متفاوت است. من خودم در قطر بوده‌ام. فیلم‌ بازی‌های الدحیل را هم تماشا کرده‌ام و به جرات می‌توانم بگویم که الدحیل از تیم‌ ‌ملی قطر هم قوی‌تر است و با دیگر تیم‌های قطری تفاوت دارد. بیش‌تر بازیکنان این تیم از کشورهای خارجی هستند. در حال‌ حاضر کل کشور قطر بسیج شده‌اند تا الدحیل، پرسپولیس را شکست دهند. این شرایط برای السد هم وجود دارد و استقلال هم شرایط سختی دارد.

او ‌اضافه کرد: باز هم می‌گویم ما برخی از بازیکنان‌مان را از دست داده‌ایم و بازیکنانی که در حال‌ حاضر در تیم حضور دارند خیلی تلاش می‌کنند؛ اما هر بازیکنی خسته می‌شود و باید در مواقعی تعویض شود تا بتواند در شرایط بهتری رقابت کند. ما مشکلاتی داریم مثل مشکلات مالی که آقای گرشاسبی برای حل آن‌ها خیلی زحمت می کشد. امیدوارم که شرایط طوری باشد که این دو بازی را با موفقیت پشت سر بگذاریم.

1870

  1. تودی فا   
  2. ورزشی
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار