ارومیه- ایرنا- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی با اشاره به شناسایی 14 نفر شخص حقیقی و حقوقی دریافت کننده ارز دولتی در این استان گفت: تخلف چهار شرکت دریافت کننده ارز دولتی در این استان محرز و پرونده آنان به تعزیرات حکومتی ارسال شده است....
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

تخلف 4 شرکت دریافت کننده ارز دولتی در آذربایجان غربی محرز شد

خبرگزاری جمهوری اسلامی

جعفر صادق اسکندری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: میزان تخلف صورت گرفته توسط این شرکت ها طبق بررسی های صورت گرفته به 674 میلیارد ریال می رسد.
وی اضافه کرد: این افراد حقیقی و حقوقی با بررسی لیست های ارسالی از بانک های این استان در خصوص دریافت کنندگان ارز شناسایی شده است که باید از همکاری کنندگان در این خصوص قدردانی کرد.
وی بیان کرد: علاوه بر تشکیل پرونده تخلف چهار شرکت، پرونده هشت شخص حقیقی و حقوقی دریافت کننده ارز نیز بررسی شده و 2 مورد دیگر نیز در حال بررسی است.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی ادامه داد: افزایش نظارت، تشکیل کمیته ویژه مبارزه با قاچاق و احتکار کالا از جمله گام های اساسی در برخورد با سودجویان، محتکران و تنظیم بازار کالاهای اساسی در این برهه از زمان است که اهتمام لازم در این خصوص در استان وجود دارد.
اسکندری افزود: در شرایط کنونی بازرسان و کارشناسان و ادارات مرتبط مبارزه با قاچاق و احتکار کالا و ارز، بدون هیچگونه اغماض و چشم پوشی و با تمام توان اقدامات و برخوردهای قانونی را اعمال می کنند.
وی اضافه کرد: مردم آذربایجان غربی نیز می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف و احتکار به صورت شبانه روزی با شماره تلفن 124 نظارت و بازرسی ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان ها و استان تماس بگیرند.
به گزارش ایرنا، در هفته های اخیر با اجرای طرح های مختلف سودجویان در حوزه دریافت ارز دولتی، محتکران و فروشندگان کالا و خدمات با قیمت بالاتر از نرخ های بازار شناسایی و به تعزیرات حکومتی معرفی شده اند.
6009/2093
  1. تودی فا   
  2. ورزشی
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار