به گزارش ایسنا، مسئولان برگزاری جشنواره فیلم «ونیز» مجموعه‌ای از 16 فیلم بلند را از بخش‌های افق‌ها، فیلم‌های دانشجویی، سینما در باغ و غیررقابتی برای نمایش آنلاین در وبسایت این رویداد سینمایی انتخاب کردند و فیلم «همچنان که می‌مُردم» ساخته مصطفی سیاری که پیش از این به عنوان نماینده سینمای ایران در بخش افق‌ها پذیرفته شده بود؛ یکی از این فیلم‌های نمایشی در بخش "سینمای آنلاین" جشنواره نیز خواهد بود.&...
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

فیلم ایرانی شانس نمایش آنلاین را هم در "ونیز" گرفت

خبرگزاری دانشجویان ایران

به گزارش ایسنا، مسئولان برگزاری جشنواره فیلم «ونیز» مجموعه‌ای از 16 فیلم بلند را از بخش‌های افق‌ها، فیلم‌های دانشجویی، سینما در باغ و غیررقابتی برای نمایش آنلاین در وبسایت این رویداد سینمایی انتخاب کردند و فیلم «همچنان که می‌مُردم» ساخته مصطفی سیاری که پیش از این به عنوان نماینده سینمای ایران در بخش افق‌ها پذیرفته شده بود؛ یکی از این فیلم‌های نمایشی در بخش "سینمای آنلاین" جشنواره نیز خواهد بود. 

نادر فلاح، الهام کردا، مجید آقاکریمی، وحید راد، محمد ربانی، علی مولایی و… بازیگران اصلی این فیلم هستند و داستان فیلم درباره  خانواده چهار نفره‌ای است که  برای خاکسپاری پدر خود، طبق وصیت او راهی روستایی ناشناس می شوند و هیچکدام  از اعضای خانواده تا به حال چیزی از روستا نشنیده‌اند. 

بخش "سینمای آنلاین" جشنواره ونیز این فرصت را در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد تا بعدازظهر نمایش این فیلم‌ها در بخش‌های رسمی جشنواره ونیز بتوانند این فیلم‌ها را مجددا در  سایت جشنواره به نشانی www.labiennale.org تماشا کنند. بلیت‌های تماشای آنلاین این فیلم‌ها در سایت دوسالانه ونیز به فروش می‌رسد. 

هفتادوپنجمین دوره جشنواره فیلم ونیز از ۲۹ اوت تا ۸ سپتامبر (۷ تا ۱۷ شهریور) ادامه خواهد داشت و امسال «گیرمو دل تورو» فیلمساز مشهور مکزیکی به عنوان رئیس داوران بخش رقابتی انتخاب شده است. 

«همچنان که می‌مُردم» به کارگردانی مصطفی سیاری در بخش افق‌ها و فیلم کوتاه «پاگرد» به کارگردانی محسن بنی‌هاشمی نیز در بخش کوتاه افق‌های جشنواره  به نمایندگی از سینمای ایران حضور دارند، ضمن این که فاطمه معتمدآریا و رامین بحرانی سینماگر ایرانی‌-آمریکایی به ترتیب به عنوان داوران بخش افق‌ها و فیلم‌های اول هفتادوپنجمین جشنواره فیلم ونیز در این رویداد سینمایی حضور خواهند داشت. 

انتهای پیام 

  1. تودی فا   
  2. فرهنگی و هنری
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار