درخشش علیرضا بیرانوند در جام‌جهانی باعث شد که این بازیکن با پیشنهاداتی از سوی تیم‌های اروپایی روبه‌رو شود و ساز جدایی سر دهد.
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

جابه جایی های بزرگ در دروازه های لیگ برتری/ مظاهری در پرسپولیس، حسینی در ذوب آهن

جام نیوز

15801564 کد خبر
04 شهريور تاریخ
 911412 منبع
 جام نیوز خبرگزاری

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز،بیرانوند طی جلساتی که با مدیران و کادر فنی پرسپولیس در ابتدای فصل برگزار کرد، تصمیم گرفت که نیم‌فصل اول را در میان یاران پرسپولیس بماند و نیم‌فصل دوم این تیم را به مقصد یکی از تیم‌های اروپایی خواهان خود ترک کند.

 

به این‌ترتیب جدایی بیرانوند در پایان نیم‌فصل اول از پرسپولیس قطعی است و برانکو در این شرایط از همین حالا جذب یک دروازه‌بان شش‌دانگ را در دستور کار خود قرار داده است. گزینه اصلی برانکو برای جانشینی بیرانوند، رشید مظاهری است‌ که در ذوب‌آهن بسیار عالی کار کرده و در اردوهای اخیر تیم ملی ایران نیز همیشه پای ثابت بوده است.

 

اما جابه‌جایی‌های بزرگ در قفس توری تیم‌های لیگ برتری به همین‌جا ختم نمی‌شود و ذوبی‌ها در صورت جدایی احتمالی رشید مظاهری به سراغ دروازه‌بان جوان و ناراضی استقلال خواهند رفت. حسینی این فصل خیلی زودتر از حد تصور نارضایتی خود از نیمکت‌نشینی را علنی کرد و با این شرایط این دروازه‌بان جوان در پایان نیم‌فصل اول از جمع آبی‌های پایتخت جدا خواهد شد. البته ناراحتی حسینی از کادر فنی استقلال به فصل گذشته بر‌می‌گردد. این دروازه‌بان جوان فصل گذشته بعد از عملکردی خوب مقابل سپاهان، نفت تهران و استقلال خوزستان انتظار داشت در ترکیب ثابت تیمش باقی بماند اما بعد از حل شدن اختلاف بین مهدی رحمتی و اعضای کادرفنی دوباره به نیمکت ذخیره‌ها تبعید شد. در فصل جدید نیز او مصدوم شد تا رحمتی بی‌دردسر به دروازه‌بان شماره یک استقلال تبدیل شود.

 

حسینی که حالا خود را محق برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی استقلال می‌داند، از نیمکت‌نشینی در بازی‌های گذشته این تیم اصلا راضی نیست و شاید به همین دلیل هم باشد که در بازی‌های گذشته حاضر نشده برای گرم کردن مهدی رحمتی وارد زمین شود. در این شرایط جدایی احتمالی مظاهری از ذوب‌آهن، فرصت خوبی برای حسینی خواهد بود تا با جدایی از استقلال به ذوب‌آهن برود. حسینی به خوبی می‌داند ادامه نیمکت‌نشینی در استقلال باعث خواهد شد تا بعد از جام جهانی او جام ملت‌های آسیا را هم از دست بدهد.

خراسان

110

  1. تودی فا   
  2. ورزشی
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار