مسئول تعلیم و تربیت بسیج سپاه شاهرود گفت: شهدا تاکید بر تبعیت از ولایت داشتند و ما امروز باید بدانیم رمز پیروزی ما در جنگ نابرابر دشمن تبعیت از ولایت و پشتیبانی از منویات ایشان است.
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

توجه به منویات رهبری راه برون رفت از مشکلات کشور

بسیج نیوز : مسئول تعلیم و تربیت بسیج سپاه شاهرود:

15801576 کد خبر
04 شهريور تاریخ
 9050293 منبع
 بسیج نیوز خبرگزاری
به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، حجت الاسلام سیدرضا مرتضوی در هیئت صالحین پایگاه فاطمیون حوزه بسیج جامعه زنان صدیقه کبری (س) در مسجد موسی بن جعفر (ع) شاهرود در سخنانی با اشاره به اهمیت روشنگری و بصیرت افزایی در جامعه با توجه به شرایط کنونی کشور اظهار کرد: تلاش دشمنان در برهه کنونی ناامید کردن مردم نسبت به عملکرد نظام اسلامی و ایجاد شکاف در جامعه است که باید با بصیرت افزایی و روشنگری توطئه‌های دشمنان را خنثی نماییم.
وی افزود: امروز رهبری فرزانه انقلاب تاکید بر اتحاد و انسجام بین همه قوا و ارکان نظام و مردم و مسئولین دارند و ما به عنوان سربازان ولایت در این زمینه تلاش کنیم و با افشای توطئه‌های دشمنان و ایجاد وحدت و انسجام در جامعه در مقابل توطئه‌های دشمنان بایستیم.
مسئول تعلیم و تربیت بسیج سپاه شاهرود خاطر نشان کرد: دشمنان فشار خود را در چهل سالگی انقلاب مضتعف کرده اند چرا که می‌خواهند انقلاب چهل سالگی خود را نبیند، اما آن‌ها کور خوانده اند، ملتی که چهل سال است در کنار انقلاب با همه مشکلات ایستاده امروز هم با اتحاد و وحدت و بصیرت این دوران را نیز پشت سر خواهد گذاشت.
وی با بیان اینکه امروز تاسی به راه و روش شهدا یکی از راهه‌های برون رفت از مشکلات کشور است افزود: شهدا تاکید بر تبعیت از ولایت داشتند و ما امروز باید بدانیم رمز پیروزی ما در جنگ نابرابر دشمن تبعیت از ولایت و پشتیبانی از منویات ایشان است.
مرتضوی با بیان اینکه باید حلقه‌های صالحین ما محل پاسخ به شبهات نسل نوجوان و جوان با توجه به هجمه شبهه افکنی دشمنان باشد گفت: باید سرگروه‌ها و مربیان صالحین ما خود را مجهز به معارف و ارزش‌های ناب اسلام و انقلاب کنند و به شبهات به درستی پاسخ دهند.
  1. تودی فا   
  2. سیاسی
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار