تهران- ایرنا- رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به بیانات رهبری مبنی بر مشارکت مردم در اقتصاد گفت: بسته های اقتصادی مشخصی باید از سوی معاونت های شهرداری به شورا ارسال و نقدینگی انباشته و گسیل شده به سمت بازار سکه و طلا را باید به سوی پروژه های شهری پایتخت روانه کنیم....
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

نقدینگی بازار به پروژه های شهری تهران سرازیر شود

خبرگزاری جمهوری اسلامی : رئیس شورای شهر:

به گزارش ایرنا، محسن هاشمی روز یکشنبه در هشتاد و دومین جلسه علنی شورای پنجم شهر تهران و پس از انتخاب به عنوان رئیس این شورا در سال دوم افزود: برغم اینکه در طول یک سال گذشته 4 شهردار( 2 شهردار و 2 سرپرست) را در پایتخت داشتیم اما در بخش های مختلفی موفق عمل شد.
به گفته وی، در بخش نگهداشت شهرداری موفق عمل شده و در بخش سرمایه گذاری کمی ضعف وجود داشت که یکی از دلایل اصلی آن نبود ثبات در مدیریت شهری بود.
هاشمی با اشاره به پایان یافتن سال نخست فعالیت شورای پنجم شهر، عملکرد این شورا را قابل دفاع دانست.
وی ادامه داد: بدهی به سیستم بانکی، رکود اقتصادی و تحریم های اقتصادی نیز در نرسیدن به هدف گذاری معین شده در سرمایه گذاری در شهر شد که البته فعالیت های خوبی در این زمینه در حال انجام است.
به گفته هاشمی،تهران با بیش از 14 میلیون جمعیت در روز و امکانات و وسعتش فرصتی مناسب برای سرمایه گذاری است.
وی در ادامه با اشاره به پایان یافتن سال نخست فعالیت شورای پنجم شهر تهران گفت که در جلسه بعدی شورا محمود میرلوحی معاون اجرایی شورای گزارشی مبسوط در خصوص عملکرد سال گذشته شورا در صحن ارائه خواهد کرد‌.
رئیس شورای شهر تهران افزود: طی مدت یاد شده 81 جلسه علنی، 60 جلسه هم اندیشی و 500 جلسه کارشناسی کمیسیون ها برگزار و هزاران بازدید توسط اعضا از مناطق و محله های مختلف انجام شده است.
وی تصریح کرد: 55 مصوبه باغات، 42 مصوبه نام گذاری و 192 تذکر اعضا نشان دهنده این است که در بعد نظارتی قوی عمل شده است و به صورت کلی عملکرد شورای شهر تهران در یک سال سپری شده قابل دفاع است.
هاشمی با بیان اینکه باید در سال دوم تلاش مضاعفی انجام شود، خاطرنشان کرد: از شهروندان به دلیل هر نوع کمبود و نقص در عملکرد شورای شهر با توجه به انتظارات بحق آنها عذرخواهی می کنم.
تهرام/9343/3225 / 1539
  1. تودی فا   
  2. اجتمایی
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار