مشهد- ایرنا- 65 پروژه با هزینه یکهزار و 520 میلیارد ریال روز یکشنبه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی در چناران به بهره برداری رسید.
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

65 پروژه در چناران بهره برداری شد

خبرگزاری جمهوری اسلامی : هفته دولت

به گزارش ایرنا، فرماندار چناران در این مراسم گفت: هزینه این پروژه ها 10 درصد هزینه پروژه های هفته دولت استان را شامل می شود.
ولی قلیچی افزود: از هفته دولت امسال تا دهه فجر یکهزار و 58 پروژه با هزینه 16 هزار و 20 میلیارد ریال در این شهرستان بهره برداری می شود.
وی اظهار داشت: به طور میانگین در پنج سال کذشته ماهانه 18پروژه در این شهرستان بهره برداری شده است.
فرماندار چناران گفت: این شهرستان در پیشرفت پروژه های عمرانی با متوسط 59 درصد پیشرفت فیزیکی رتبه دوم در استان را به خود اختصاص داده است.
وی با اشاره به هزینه 230 میلیارد ریال در حوزه سلامت این شهرستان طی پنج سال گذشته افزود: 130 میلیارد ریال از این مبلغ در حوزه بیمه سلامت و دارو هزینه شده است.
وی اظهار داشت: همچنین در این مدت 30 مدرسه با 246 کلاس آموزشی تحویل آموزش و پرورش شهرستان شده و برای 6 اقامتگاه بوم گردی مجوز صادر شده است.
قلیچی گفت: در دوران دولت تدبیر و امید 48 هزار مشترک جدید آب، برق و گاز به جمع مشترکان این شهرستان افزوده شد.
وی با اشاره به فعالیت 254 واحد صنعتی در این شهرستان افزود: 80 واحد از این تعداد در دولت تدبیر و امید پروانه بهره برداری اخذ کردند و 45 واحد نیز پروانه طرح توسعه دریافت کرده اند.
وی اظهار داشت: چناران رتبه چهارم در صدور پروانه بهره برداری و اشتغال در شهرکهای صنعتی و رتبه ششم اشتغال در استان را دارد.
فرماندار چناران گفت: طی هفته دولت نیز اجرای 114 برنامه در قالب 18 عنوان با محوریت ارتباط مستقیم مردم با مسئولین در این شهرستان در نظر گرفته شده است.
شهرستان چناران در 45 کیلومتری شمال غرب مشهد قرار دارد.
7505/ 6053
  1. تودی فا   
  2. سیاسی
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار