ارومیه- ایرنا- سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت: شرایط همکاری با تیم والیبال شهرداری ارومیه به دلیل برخی ناملایمات به وجود آمده و بی ثباتی مدیریتی برایم میسر نیست و به همین جهت از هدایت این تیم کناره گیری می کنم.
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

شرایط همکاری با تیم والیبال شهرداری ارومیه میسر نیست

خبرگزاری جمهوری اسلامی : عطایی:

بهروز عطایی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: امسال برای بستن تیمی قدرتمند و در خور شان شهر ارومیه بودجه بسیار خوبی تصویب و اقدامات باشگاه شهرداری ارومیه برای جذب بازیکنان مطرح و ملی پوش آغاز شد که در این راستا به موفقیت های خوبی نیز رسیدیم.
وی ادامه داد: در ادامه کار خبر از انحلال باشگاه از سوی اعضای شورای شهر به میان آمد که این امر تیم والیبال شهرداری ارومیه را از فضای آرام دور کرد و به نوعی موجب شد که تمرکز و انسجام تیمی از همین ابتدای کار از بین برود.
وی اضافه کرد: با وضعیت موجود تیم شهرداری ارومیه از اهداف آرمانی خود دور می شود و نخواهد توانست خواسته های به حق و مورد نظر هوادارانش را برآورده کند.
سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه بیان کرد: با تمام احترامی که برای هواداران پرشور و والیبال دوست شهر ارومیه قایل هستم، پس از بررسی های زیاد به این نتیجه رسیدم که شرایط حضورم در شهر ارومیه فراهم نیست و بهتر است از همکاری با این تیم صرف نظر کنم.
عطایی گفت: والیبال دوستان ارومیه ای همواره با حضور پرشور خود در سالن مسابقات هیجان و نشاط خاصی به دیدارهای خانگی تیم محبوبشان می دهند و من وقتی وارد این شهر می شوم، معنی واقعی والیبال را به عینه می بینم.
وی بیان کرد: امسال با توجه به تورم موجود، بودجه سال جاری شهرداری ارومیه به مراتب کمتر از تیم قهرمان سال گذشته است و فرصت خوبی که برای رسیدن به قهرمانی در لیگ برتر وجود داشت، با وقایع به وجود آمده از دست رفته است.
وی افزود: هدف اصلی شهردار، باشگاه شهرداری ارومیه و سرمربی و اعضای تیم، کسب مقام قهرمانی بود ولی با شرایط به وجود آمده رسیدن به آن امکان پذیر نیست و بهتر است همکاری خود را با این تیم کنار بگذارم.
به گزارش ایرنا طی چند هفته گذشته خبر انحلال باشگاه شهرداری ارومیه و حضور نیافتن تیم والیبال این شهر در رقابت های لیگ برتر ایران هواداران والیبال دوست را دچار نگرانی کرده بود.
در جلسه سه هفته گذشته شورای اسلامی شهر ارومیه محتوای نامه ای که در آن به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص توسعه و توجه به ورزش همگانی به عنوان وظیفه ذاتی شهرداری اشاره شده بود، قرائت شد و پنج تن از اعضای جلسه آن را امضا و سه نفر با آن به مخالفت برخاستند.
پروسه این پیشنهاد پیگیری و پس از برگزاری جلسه اعضای شورای اسلامی شهر با شهردار ارومیه در نهایت با رای هفت نفر باشگاه شهرداری ارومیه منحل شده بود.
انحلال باشگاه شهرداری ارومیه در حالی مطرح شده بود که امسال 2 تیم از شهر ارومیه در لیگ برتر والیبال کشور حضور خواهد داشت.
در ادامه بررسی انحلال این باشگاه هیات تطبیق مصوبات شورای اسلامی در جلسه ای که به ریاست عباس حسن خانی فرماندار ارومیه تشکیل شد با انحلال باشگاه شهرداری این شهر مخالفت کرد.
ماه گذشته بهروز عطایی و جاوید محسنی نیا به عنوان مربیان تیم های حاضر در لیگ برتر والیبال انتخاب شدند و قرارداد بسیاری از بازیکنان حاضر در این تیم ها نیز بسته شده است.
باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه از سال 1390 فعالیت خود را با تیم داری در رشته های والیبال لیگ برتر، تکواندو، اسکیت، تیراندازی، فوتبال بانوان لیگ برتر و هندبال لیگ یک آغاز کرده است.
7156/2093
  1. تودی فا   
  2. ورزشی
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار