سرهنگ کاوس محمدی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس درباره حادثه‌ ضرب و شتم یک مامور پلیس راهور استان فارس در محدوده‌ جاده‌ دشت‌ارژن به شیراز توسط یک شهروند، گفت: براساس اظهارات ماموران پلیس، یکی از افسران با مشاهده‌ خودروی 206 که دچار ایراد فنی شده بود، به محل عزیمت می‌کند. به گزارش خراسان، محمدی در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: در همین حین و در لاین مخالف راننده ی...
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

شناسایی ضارب مامور پلیس راهور در دشت ارژن

خبرگزاری تابناک

15801632 کد خبر
04 شهريور تاریخ
  828305 منبع

سرهنگ کاوس محمدی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس درباره حادثه‌ ضرب و شتم یک مامور پلیس راهور استان فارس در محدوده‌ جاده‌ دشت‌ارژن به شیراز توسط یک شهروند، گفت: براساس اظهارات ماموران پلیس، یکی از افسران با مشاهده‌ خودروی 206 که دچار ایراد فنی شده بود، به محل عزیمت می‌کند.

به گزارش خراسان، محمدی در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: در همین حین و در لاین مخالف راننده یک دستگاه خودروی لندکروز که سرعت آن حدود ۱۳۷ کیلومتر بر ساعت بوده، به‌دلیل سرعت بالا کنترل خودرو را از دست می دهد و واژگون می‌شود.

بعد از آن مامور پلیس به لاین مخالف می رود و در صحنه‌ حادثه حاضر می‌شود اما فردی که ظاهرا از بستگان سرنشینان خودروی لندکروز واژگون شده بوده است، از راه می رسد و به تصور این‌که تعقیب و گریز پلیس عامل واژگونی این خودرو بوده، با مامور درگیر می‌شود.

محمدی افزود: این فرد که شناسایی شده و ظاهرا سابقه‌دار محسوب می‌شود، اکنون متواری است و تلاش برای بازداشت او ادامه دارد.

در همین حال سردار " احمد نوریان " سخنگوی ناجا نیز اعلام کرد : مجوز قضایی برای دستگیری فردی که با رفتار هنجارشکنانه خود به پلیس خدمتگزار جسارت کرده است، دریافت شده و قطعا برابر قانون با این فرد هتاک برخورد می شود.

سردار نوریان، همچنین با انتقاد از اقدام برخی حاضران در تصویربرداری و انتشار فیلم چنین صحنه هایی گفت : این اقدام به منظور تخریب اقتدار و چهره اجتماعی پلیس مذبوحانه و غیر قانونی است و به طور قطع شناسایی و دستگیری فرد یا افرادی که در چنین مواقعی به جای کمک و یاری رساندن به هموطنان سانحه دیده و در معرض خطر، با رفتاری غیر انسانی و غیر اخلاقی به دنبال تشویش اذهان عمومی از طریق انتشار فیلم این رویدادها هستند نیز در دستور کار پلیس فتا قرار خواهد گرفت.

این تصاویر در فضای مجازی و بین کاربران نیز انعکاس گسترده ای داشت و کاربری در همین زمینه نوشت: باید روسای سه قوه برای این فاجعه بیانیه بدهند و شخص وزیرکشور باید از این پلیس مظلوم دلجویی کند. نوکیسه‌ای که این چنین جسارتی پیدا کرده رو هم باید درچهارچوب قانون چنان نقره‌داغ کنند که درس عبرتی باشه برای همه.

  1. تودی فا   
  2. اجتمایی
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار