اشتها و ولع باشگاه استقلال برای جذب بازیکن تمامی ندارد و مسئولان این باشگاه بر‌اساس خواست وینفرد شفر به دنبال جذب یک بازیکن عراقی دیگر هم هستند.
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

مخالفت عراقی‌ها و رایزنی آبی‌ها / تلاش صفا‌ هادی برای پیوستن به استقلال

جام نیوز

15801654 کد خبر
04 شهريور تاریخ
 911413 منبع
 جام نیوز خبرگزاری

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، اشتها و ولع باشگاه استقلال برای جذب بازیکن تمامی ندارد و مسئولان این باشگاه بر‌اساس خواست وینفرد شفر به دنبال جذب یک بازیکن عراقی دیگر هم هستند.

 

آبی‌ها پس از تغییر مدیریت باشگاه و آمدن امیرحسین فتحی از انفعال خارج شده و در بازار نقل‌و انتقالات یکه‌تاز شدند و تا حدود زیادی عقب‌ماندگی‌شان را جبران کردند. آخرین بازیکنی که استقلال جذب کرد همام طارق بازیکن جوان عراقی بود و به نظر می‌رسید با جذب او پرونده نقل و انتقالات باشگاه تا نیم فصل بسته می‌شود اما چند روز پیش رسانه‌های ایرانی و عراقی از تمایل باشگاه استقلال به جذب صفا ‌هادی بازیکن‌20ساله باشگاه نیروی زمینی عراق خبر دادند.

 

این بازیکن جوان عراقی که سابقه عضویت در تیم ملی پایه‌ای کشورش را دارد، در 2 پست مدافع میانی و هافبک دفاعی بازی می‌کند و باشگاه استقلال به منظور تقویت خط دفاعی و میانی‌اش دست روی او گذاشته است.

 

نکته جالب‌توجه این‌که مدیربرنامه این بازیکن عراقی همان کسی است که بشار رسن و همام طارق را به پرسپولیس و استقلال آورده و حالا هم برای انتقال صفا ‌هادی با باشگاه عراقی رایزنی می‌کند. البته گویا باشگاه عراقی چندان تمایلی به این انتقال ندارد و در‌واقع زمان را برای این کار مناسب نمی‌داند و به‌ هادی اعلام نیاز کرده، با این‌حال مسئولان باشگاه استقلال همچنان به رایزنی خود برای جذب این بازیکن ادامه می‌دهند و صفا هم روز گذشته به دنبال فراهم کردن مقدمات سفر به ایران و دادن تست بود.

 

با توجه به پست صفا‌ هادی به نظر می‌رسد شفر از شرایط خط دفاعی و هافبک دفاعی تیمش راضی نیست که خواستار جذب بازیکنی با قابلیت بازی در هر 2 پست شده است. محمد دانشگر مدافع هافبک آبی‌ها که در فصل جاری در هر 2 پست بازی کرده، گویا نتوانسته نظر مساعد شفر را جلب کند و از طرفی با توجه به مصدومیت روزبه چشمی و احتمال محرومیت و مصدومیت فرشید باقری، پژمان منتظری و آرمین سهرابیان جذب یک بازیکن با قابلیت بازی در 2 پست منطقی به نظر می‌رسد.

خراسان

110

  1. تودی فا   
  2. ورزشی
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار