رئیس باشگاه اوسترشوندس سوئد رفتارهای باشگاه اسپانیایی در پرونده انتقال ملی‌پوش ایرانی را تقبیح کرد.
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

کیندبرخ: رفتارهای باشگاه اوئسکا اسپانیا برای جذب قدوس غم‌انگیز بود

خبرگزاری تسنیم

15801662 کد خبر
04 شهريور تاریخ
 1812146 منبع

به گزارش خبرگزاری تسنیم، دانیل کیندبرخ در مصاحبه با سایت فوتبال‌دیرکت سوئد با اشاره به فروش سامان قدوس پس از 3 فصل حضور در تیم اوسترشوندس گفت: هدف ما در باشگاه اوسترشوندس به خدمت‌گرفتن بازیکنانی جهت گذراندن یک یا 2 فصل بازی و رشد آنها با هدف فروش نیست. این کاری برای تقویت تیمی نخواهد بود. ما به دنبال پیشرفت بیشتر بازیکن هستیم تا در لیگ برتر سوئد بهترین باشد. بازیکنانی همانند سیتوریس، سما و قدوس در این رده هستند. این گونه بازیکنان از دسته‌های پایین‌تر به اوسترشوندس آمدند و باید از نظر بدنی در این تیم مورد بازسازی قرار می‌گرفتند. سبک بازی و توانمندی‌های خود را پیدا کنند و شما این سبک از فوتبال را در اوسترشوندس می‌بینید.

رئیس باشگاه اوسترشوندس در واکنش به این پرسش خبرنگار رسانه سوئدی مبنی بر پرت‌کردن توپ باشگاه اوئسکا اسپانیا به زمین خودش اظهار داشت: پیشنهاد این باشگاه هرگز برای اوسترشوندس مناسب نبود. این پیشنهاد بیشتر شامل رفتارهای غم‌انگیز از جانب یک باشگاه لالیگا بود، البته که اوئسکا باشگاه بزرگی است اما رفتارهای غم‌انگیز آنها را دیدم و تایید می‌کنم. آنها برای نخستین‌بار نبود که این گونه رفتار می‌کردند. این واقعا ناراحت‌کننده است که چنین رفتارهای را مشاهده می‌کنیم. سامان قدوس برای آخرین بار با تیم کالمار در ترکیب تیم اوسترشوندس بازی کرد و امروز در تیم آمیای فرانسه بازی می‌کند. باشگاه اوئسکا در تلاش بود تا در پرونده انتقال سامان قدوس چهره خود را نجات دهد و به نوعی خلاصی پیدا کند.

سامان قدوس پنجشنبه شب هفته گذشته با عقد قرارداد 4 ساله‌ای از اوسترشوندس سوئد راهی تیم آمیای فرانسه شد. این ملی‌پوش ایرانی در نخستین بازی خود در لوشامپیونه فرانسه یک گل نیز برابر تیم رمس به ثمر رساند. آمیا در این بازی خانگی 4 بر یک پیروز شد.

  1. تودی فا   
  2. ورزشی
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار