مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل از افزایش ۲۵ درصدی شرکت‌کنندگان در جشنواره رضوی در اردبیل خبر داد و گفت: برگزیدگان این جشنواره تجلیل می‌شوند.
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

۳۸ منتخب جشنواره کتابخوانی رضوی در اردبیل تجلیل شدند

خبرگزاری تسنیم

15801716 کد خبر
04 شهريور تاریخ
 1812190 منبع

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، رباب عزیزخانی صبح امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی با معرفی هفت عنوان کتاب برای رده‌های سنی کودکان، نوجوانان و بزرگسالان با محوریت معرفی سیره و سلوک امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) برگزار شد.

وی بیان کرد: در جشنواره امسال برای رده سنی کودکان دو عنوان کتاب، نوجوانان دو عنوان کتاب و بزرگسالان سه عنوان کتاب پیش‌بینی شده بود که مراحل ثبت نام و شرکت در این جشنواره از خرداد ماه شروع شد و تا 19 مرداد ماه به صورت مکتوب و آنلاین در سطح ملی و استانی برگزار شد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل تصریح کرد: در77 باب کتابخانه عمومی استان ما شاهد مشارکت و حضور علاقمندان برای شرکت در این مسابقه کتابخوانی بودیم که همزمان با سراسر کشور در بخش نقاشی، آنلاین، مکتوب و پویش مجازی با مشارکت ارگان‌ها و نهادهای مختلف به شکل باشکوه برگزار شد.

عزیزخانی افزود: جشنواره کتابخوانی رضوی امسال با موفقیت در مهلت تعیین شده برگزار شد و در این راستا تعدادی از خیرین در شهرستان‌ها و مناطق مختلف با حضور در کتابخانه‌های عمومی نسبت به تامین جوایز اقدام کردند تا منتخبان مورد تکریم و تجلیل قرار گیرند.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل گفت: آئین اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان پنجم شهریور ماه ساعت 9:30 صبح در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واقع در میدان بسیج برگزار خواهد شد تا از برترین‌ها تجلیل و تکریم شود.

وی اظهار کرد: 15 نفر در بخش تقدیر ویژه، 15 نفر در بخش شایسته تقدیرها و هشت نفر در بخش نقاشی برتر در این مراسم تجلیل خواهند شد که قرار است 120 نفر نیز از مجموع شرکت کنندگان به همت خیرین مورد تقدیر قرار گیرند و در بین منتخبان از چهار خانواده‌ای که به صورت خانوادگی در این جشنواره مشارکت کرده بودند تقدیر خواهیم کرد.

عزیزخانی افزود: این مسابقه با هدف تبیین و ترویج سیره رضوی و تقویت فرهنگ کتاب و کتابخوانی به عنوان یکی از عوامل موثر در راستای آشنایی مردم با سیره علمی و علمی زندگی ائمه معصومان برگزار می‌شود که قطعا نتایج آن در این حوزه سودمند خواهد بود.

وی با اشاره به افزایش 25 درصدی شرکت کنندگان در جشنواره رضوی گفت: ادارات مختلفی در برگزاری این جشنواره کتابخوانی رضوی مشارکت داشتند که لازم است از تعدادی از همراهان برگزاری این جشنواره به ویژه صدا و سیما، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، مجموعه استانداری، تیلیغات اسلامی،دانشگاه آزاد اسلامی و غیره قدردانی کنیم و در سطح شهرستان‌ها نیز حضور ائمه جمعه، فرمانداران و سایر مسئولان در برنامه‌های مربوط به جشنواره کتابخوانی رضوی و حمایت های مادی و معنوی آنان سبب افزایش استقبال مردمی از این برنامه فرهنگی شد.

  1. تودی فا   
  2. فرهنگی و هنری
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار