به گزارش ایسنا، عبدالحسین شاهوردی در نشست خبری که صبح امروز (یکشنبه ۴ شهریور) در پژوهشگاه رویان برگزار شد از برگزاری نوزدهمین جشنواره بین‌المللی تحقیقاتی رویان در تاریخ هفتم تا نهم شهریورماه جاری خبر داد. وی با بیان اینکه این کنگره با توجه به استمرار در سال‌های مختلف جایگاه بسیار خوبی را در جامعه علمی کسب کرده است، گفت: این برنامه علمی به عنوان یک تابلو از توانمندی‌های کشور در زمینه تولیدمثل، سلول‌ها...
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

نوزدهمین جشنواره بین‌المللی تحقیقاتی رویان برگزار می‌شود

خبرگزاری دانشجویان ایران : با ارائه مقالات داخلی و ۷۹ مقاله خارجی.

به گزارش ایسنا، عبدالحسین شاهوردی در نشست خبری که صبح امروز (یکشنبه ۴ شهریور) در پژوهشگاه رویان برگزار شد از برگزاری نوزدهمین جشنواره بین‌المللی تحقیقاتی رویان در تاریخ هفتم تا نهم شهریورماه جاری خبر داد.

وی با بیان اینکه این کنگره با توجه به استمرار در سال‌های مختلف جایگاه بسیار خوبی را در جامعه علمی کسب کرده است، گفت: این برنامه علمی به عنوان یک تابلو از توانمندی‌های کشور در زمینه تولیدمثل، سلول‌های بنیادی و بیوتکنولوژی است.

رئیس پژوهشگاه رویان با اشاره به اینکه این جشنواره تأثیرگذاری بالایی در علم پزشکی دارد، اظهار کرد: اگر ما در این جشنواره حرفی برای گفتن داشته باشیم در این فعالیت‌ها تعاملات بسیار خوبی صورت می‌گیرد که در رشد علمی دنیا تأثیرگذار خواهد بود.

شاهوردی با بیان اینکه در این جشنواره پروژه‌هایی انتخاب می‌شوند که در آن‌ها ایده‌های برتر وجود داشته باشد و خروجی موثری داشته باشند، گفت: ما در داوری پروژه‌ها رویکرد بین رشته‌ای و وجود زمینه برای انتقال تجربه را از معیارهایمان قرار داده‌ایم.

رئیس نوزدهمین جشنواره بین‌المللی تحقیقاتی رویان درباره امتیاز بازآموزی نوزدهمین کنگره بین‌المللی پزشکی تولیدمثل و سیزدهمین سمینار پرستاری و مامایی توضیح داد: برای متخصصان اورولوژی، زنان و زایمان، خون و سرطان بالغین ۱۴.۵ امتیاز، برای متخصصان رادیولوژی، دکترای بیولوژی تولیدمثل، کارشناس و کارشناس ارشد و دکترای علوم تغذیه، کارشناسی ارشد و دکترای ژنتیک، دکترا و کارشناسی ارشد و کارشناسی مامایی ۱۰.۲۵ امتیاز، برای متخصصان غدد درون‌ریز و متابولیسم، دکترای بهداشت باروری، پزشکان عمومی، دکترای حرفه‌ای داروسازی، دکترای داروسازی بالینی، دکترای ایمنی‌شناسی، کارشناسی ارشد ایمنی شناسی، دکترا و کارشناسی ارشد علوم تشریح، دکترا و کارشناسی ارشد فیزیولوژی ۷.۲۵ امتیاز، برای متخصصان روان‌پزشکی، کارشناس و کارشناسی ارشد و دکترای پرستاری، دکترا و کارشناسی ارشد و کارشناس مددکاری اجتماعی، دکترای دامپزشکی، دکترا و کارشناس ارشد زیست‌شناسی تکوین ۴.۵ امتیاز بازآموزی در نظر گرفته شده است.

وی درباره امتیاز بازآموزی چهاردهمین کنگره بین‌المللی سلول‌های بنیادین یادآور شد: برای مختصصان بیماری‌های مغز و اعصاب ۱۵ امتیاز، برای متخصصان بیماری‌های پوست، گوارش و کبد بالغین، گوارش بالغین، دکترای ژنتیک ملکولی ۱۰.۵ امتیاز، برای متخصصان جراحی عمومی، متخصصان ارتوپدی، ‌ متخصصان جراحی استخوان و مفاصل، متخصصان چشم‌پزشکی، بیماری‌های داخلی، کارشناسی ارشد و دکترای ایمنی‌شناسی ۷.۵ امتیاز و برای متخصصان بیماری‌های قلب و عروق، کارشناسی ارشد و دکترای هماتولوژی، دکترای هماتولوژی آزمایشگاهی و بانک خون، دکترای پزشکی مولکولی، دکترای زیست فناوری پزشکی و دکترا و کارشناسی ارشد علوم تشریح ۴.۵ امتیاز بازآموزی برای شرکت در این کنگره در نظر گرفته شده است.

شاهوردی با بیان اینکه در مجموع ۴۲۲ مقاله برای این کنگره دریافت شده است، گفت:‌ برای چهاردهمین کنگره سلول‌های بنیادین ۱۳۰ مقاله که شامل ۷۷ پوستر و ۱۰ سخنرانی می‌شود، پذیرفته شده است. همچنین برای نوزدهمین کنگره پزشکی تولیدمثل ۲۵۹ مقاله که شامل ۱۱ سخنرانی و ۲۲۲ پوستر می‌شود، پذیرفته شده است. برای سیزدهمین سمینار مامایی و پرستاری نیز ۳۳ مقاله که شامل چهار سخنرانی و ۲۷ پوستر می‌شود نیز پذیرفته شده است.

رئیس نوزدهمین جشنواره بین‌المللی تحقیقاتی رویان درباره تعداد مقالات خارجی توضیح داد: در این کنگره ۷۹ مقاله از کشورهای خارجی از جمله هند، آلبانی، فرانسه، ایتالیا، مصر، تایلند، تایوان، ترکیه، عراق، سوئیس، کره، پاکستان و... پذیرفته شده است.

انتهای پیام

  1. تودی فا   
  2. اجتمایی
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار