رئیس هیئت سوارکاری شهرستان رودسر‌ گفت: ‌مسابقات سوارکاری کورس تابستانی"‌ جام غدیر"‌ گرامیداشت "شهید عشوری" در رودسر برگزار می‌شود.
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

مسابقات سوارکاری گرامیداشت "شهید عشوری" در رودسر برگزار می‌شود

خبرگزاری تسنیم

15801850 کد خبر
04 شهريور تاریخ
 1812153 منبع

محمدحسن رهبر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در رشت اظهار داشت:‌ سومین دوره مسابقات سوارکاری کورس تابستانی"‌ جام غدیر"‌ گرامیداشت شهید مدافع امنیت "شهید حسن عشوری"،‌ پنج شنبه 8 شهریور همزمان با فرا رسیدن عید سعید غدیرخم در شهرستان رودسر برگزار می‌شود.

رئیس هیئت سوارکاری شهرستان رودسر عنوان کرد:‌ در سومین دوره مسابقات سوارکاری کورس تابستانی شهرستان رودسر که هرساله در روز عید غدیرخم برگزار می‌شود سوارکارانی از استان‌های گیلان و مازندران حضور داشته و در رده‌های مختلف با هم به رقابت می‌پردازند.

رهبر در مورد کیفیت این دوره از مسابقات نیز بیان داشت:‌ مسابقات سوارکاری جام غدیر در چهار رده اسب‌های بومی‌ ریز،‌ بومی درشت ترکمن و دوخون برگزار خواهد شد و پیش‌بینی می‌شود با حضور اسب‌های ترکمن و دیگر شرکت‌کنندگان از کیفیت بالایی برخوردار باشد.

رئیس هیئت سوارکاری شهرستان رودسر از حضور 50 سوارکار در مسابقات امسال جام غدیر رودسر خبر داد و گفت‌:‌ با توجه به مهیج بودن مسابقات کورس،‌ هر ساله در زمان برگزاری مسابقات جام غدیر رودسر شاهد حضور بیش از 3 هزار نفر از علاقمند به این ورزش هستیم.

وی با اشاره به اینکه ثبت نام شرکت کنندگان در صبح روز مسابقه در محل برگزاری انجام می‌شود افزود: این مسابقات روز پنج شنبه 8 شهریور رأس ساعت 14 برگزار می‌شود و داشتن لوازمی نظیر کلاه ایمنی و یا بیمه ورزشی برای هر کدام از سوارکاران الزامی است.

رهبر ترویج فرهنگ سوارکاری و ایجاد شور و نشاط در بین مردم را از اهداف برگزاری مسابقات سوارکاری در رودسر اعلام کرد و اظهار داشت:‌‌ ترویج ورزش سوارکاری در بین مردم به ویژه ترغیب سنین پایه از اهدافی است که هیئت سوارکاری شهرستان رودسر به دنبال تحقق آن است.

  1. تودی فا   
  2. ورزشی
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار