رئیس جمعیت هلال احمر استان فارس خواستار مساعدت ویژه استانداری در راستای تحقق گزینه‌های عملی برای درآمدزایی سازمانی پایدار جمعیت از جمله راه‌اندازی خط تولید فیلتر دیالیز در استان فارس شد.
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

خط تولید فیلتر دیالیز باید در استان فارس راه‌اندازی شود

خبرگزاری تسنیم

15801864 کد خبر
04 شهريور تاریخ
 1812098 منبع

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان فارس فیض‌الله جعفری در دیدار با استاندار فارس ضمن تبیین شاخص‌های عملکرد جمعیت استان در حوزه‌های مختلف در 4 سال اخیر اظهار داشت: این پیشرفت سازمانی و رشد چشمگیر کیفی و کمّی در پرتو همکاری و همدلی مدیران،کارکنان و اعضا و داوطلبان به دست آمده است.

جعفری عملکرد موفق جمعیت هلال احمر فارس در جریان برگزاری کاروان سلامت ملی در استان سیستان و بلوچستان و پیش از آن در استان کرمانشاه را نمونه‌ای از این همکاری بین بخشی توصیف و بیان کرد: بر اساس مستندات و ارزیابی‌های نظارتی، فارس جزء استان‌های برتر در به کارگیری هدفمند و کاربردی ظرفیت‌های داوطلبانه در طرح‌ها و برنامه‌های استانی، منطقه‌ای و ملی است. 

وی افزود: برخورداری از امتیاز منابع انسانی داوطلب و مشارکت خیرین و نیکوکاران در طرح‌های عام المنفعه و بشردوستانه جزء شاخص‌های ممتاز جمعیت هلال احمر در مقایسه با دیگر دستگاه‌های اجرایی است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر فارس از آمادگی این جمعیت برای اجرای طرح‌های مشترک محرومیت‌زدایی و خدمت محور از جمله کاروان سلامت با همکاری دیگر دستگاه‌ها مانند دانشگاه علوم پزشکی خبر داد.

جعفری تصریح کرد: جامعه هدف این طرح مناطق محروم استان فارس است که در آنجا شاهد خلاء خدمات بهداشتی و درمانی  هستیم.

وی به تشریح پروژه‌های عمرانی قابل افتتاح و بهره‌برداری به مناسبت هفته دولت پرداخت و گفت: پایگاه‌های امداد و نجات بین شهری جمعیت هلال احمر شعب سپیدان و خرامه، پروژه‌هایی هستند که همزمان با هفته دولت و با حضور نماینده عالی دولت در استان به طور رسمی افتتاح می‌شود. 

جعفری ضمن قدردانی از حمایت‌های استاندار و معاونین وی نسبت به طرح‌ها و برنامه‌های جمعیت هلال احمر فارس، خواستار مساعدت ویژه استانداری در راستای تحقق گزینه‌های عملی برای درآمدزایی سازمانی پایدار جمعیت از جمله راه‌اندازی خط تولید فیلتر دیالیز در استان فارس شد.

  1. تودی فا   
  2. اجتمایی
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار