کرمان - ایرنا - فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: نظر به شرایط جنگ اقتصادی پیش رو پایگاههای مقاومت در شهرهای این استان به مراکزی برای خودکفایی اقتصادی و اشتغالزایی تبدیل خواهند شد .
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

پایگاههای مقاومت به مراکز اشتغالزایی تبدیل می شوند

خبرگزاری جمهوری اسلامی : فرمانده سپاه ثارالله کرمان :

به گزارش ایرنا ، سردار غلامعلی ابوحمزه روز یکشنبه در همایش ولایتمداران شهرستان ریگان افزود: در بحث محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی سپاه پاسداران و قرارگاه پیشرفت و آبادانی توجه به معیشت محرومان را در دستور کار خود قرار داده است .
وی بیان داشت: با راه اندازی صندوق های قرض الحسنه و پرداخت تسهیلات و دادن وام به افراد جویای کار و بسیجیان زمینه اشتغال این افراد در مناطق محروم فراهم خواهد شد .
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان اظهارداشت : آن چیزی که امروز ما به شدت نیاز داریم بصیرت است و اگر راه را خوب بشناسیم قطعا در برنامه هایمان موفق خواهیم شد و در صورت بی بصیرتی ممکن است که در عرصه های فرهنگی ،سیاسی، اقتصادی ومنطقه ای در زمین دشمن بازی کنیم و متوجه نشویم.
سردار ابوحمزه با اشاره به اینکه بعضی از افراد ناخواسته در زمین دشمن بازی می کنند، اظهار داشت :بصیرت یعنی به موقع و به اندازه عمل کردن است و اگر ما بصیرت داشته باشیم راه را گم نمی کنیم و ما نباید جلوتر یا عقب تر از ولایت حرکت کنیم که در دو حالت دچار سقوط خواهیم شد .
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان ، در این استان قریب به 30انبار توسط دستگاهی قضایی ،سربازان گمنام امام زمان و با کمک بسیج شناسایی شدند که بعضی از این انبارها مایحتاج یک ساله استان را تامین می کند .
سردار ابوحمزه با اشاره به اینکه این احتکار کنندگان زالو صفتانی بیش نیستند ، افزود:این افراد به دنبال مکیدن خون مردم هستند و همه باید تلاش کنند تا این افراد شناسایی شوند .
شهرستان ریگان در 285کیلومتری شرق کرمان قرار دارد.
7442/ 5054
  1. تودی فا   
  2. اجتمایی
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار